האי של יעל - הפעלות לימי הולדת

ברוכים הבאים לאי של יעל

היי אני יעל וברוכים הבאים לאי שלי 

את האי של יעל הקמתי בשנת 2010 כשעוד הייתי סטודנטית לחינוך .

באותה תקופה  החל תחום ההפעלות להתפתח ואנשים רצו לחגוג יום הולדת לילדים בצורה שונה ואחרת מאשר קוסם או ליצן...

מאחר וכבר היה לי ניסיון רב בעבודה עם ילדים ולשמח זה הכי כיף, החלטתי לעשות את מה שאני הכי אוהבת והתחלתי להפעיל בימי הולדת  וליצור הפעלות תוכן חדשות ומעניינות , מעודכנות לפי מה שילדים אוהבים .

זה התחיל בהפעלות תוכן פופלאריות כמו פיראטים ופיראטיות, אבירים ונסיכות ואז הפעלות נושא מעולם הטלוויזיה כמו הישרדות ואז ששטוס ואז אנגריבירדס ששיגע את העולם ואז גאליס, החממה  המירוץ למליון עוד....

עם השנים למדתי את רזי המקצוע, צברתי ניסיון רב בהפעלות , אספתי קהל רחב של חוגגים מרוצים והכשרתי צוות מפעילים איכותי שפועלים לפי העקרונות של האי של יעל, לכל הפעלה אנו מגיעים כשבידינו המתכון להצלחה בטוחה. והרי לכם המתכון:

תוכן- נושא שמדבר לילדים, מעניין, מקורי, המציב לילדים אתגר פיזי ומחשבתי ומשאיר את  כל הילדים משתתפים פעילים, גיבוש הקבוצה.

סגנון הנחיה- חיוך, שפה רהוטה, כריזמה, אסרטיביות, חיזוקים חיובים, אלתור ,זרימה עם הילדים וכמובן התאמת סגנון ההנחיה לגיל הרצוי.

ציוד- חדיש ואמין, מערכת הגברה מקצועית, אביזרי פעילות מגוונים ומקוריים

אווירה- מקצועיות יוצרת אווירה נינוחה בכל הפעלה. מעבר לזה תפאורה מרשימה לפי הנושא הנבחר ,מוסיקה מתאימה ועדכנית ואביזרים שונים תורמים לאווירה הרצויה.

והכי חשוב בהפעלת יום הולדת – לשים את הילד/ה שחוגגים במרכז, להבין את הצרכים שלהם, להעצים אותם ולהעביר אותם חוויה משמעותית. לתת אפשרות לביטוי החוזקות  שלהם בהפעלה (שירה, ריקוד, קפוארה, קסמים או כל כשרון ורצון אחר..) לקחת בחשבון את ההתרגשות האדירה ואת ההתמודדות של הילד/ה עם גודל המעמד ולהוציא ממנו את המיטב.

 


מזמינה אתכם להתקשר אליי 

ואתן לכם את כל המידע שאתם צריכים בנוגע להפעלת יום הולדת

אעזור לכם לבחור הפעלה ולהתאים אותה לילדים

ואייעץ לכם בכל מה שתצטרכו

 שלכם
יעל
 
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים